KÖSE İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
  
     
GÖREVİ
ADI - SOYADI
İŞ
Kaymakam
Mustafa DURUK
411 50 72
Belediye Başkanı
Şerif AYGÜN
411 50 62
İlçe Jandarma Komutanı
H.Basri BAYRAM
411 50 22
VALİ YARDIMCILARI, EMNİYET MÜDÜRÜ, İL GENEL MECLİS BAŞKANI,İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ
 
 
İlçe Emniyet Amiri
Erdem KOPTAGEL
411 51 61
ÜNİVERSİTE VEYA YÜKSEK OKULLAR
 
 
İrfan Can Köse Meslek Yüksek Okulu Müdürü
Yrd. Doç Dr.        İskender  PEKER
233 10 25
TBMM'DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI
 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı 
Tayfun BABUR
 
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı
Salim ERTAN
 
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı
Şerafettin KAZANCI
 
BAŞBAKANLIĞA VE DEVLET BAKANLIKLARINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
İlçe Müftüsü
Muharrem İSLAMOĞLU
411 50 09
NOTERLER
 
 
 Noter
Bünyamin BAYRAK
411 55 38
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
İlçe Yazı İşleri Müdürü
Mustafa YILDIZ
411 50 85
İlçe Özel İdare Müdürü
Oğuzhan MERAL
411 53 53
İlçe Nüfus Müdürü
Mustafa AYDIN
411 51 18
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü
Yusuf VURAL
411 53 35
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
Malmüdürü V.
Hakan AYDIN
411 51 64
 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü
Kemal GÜL
411 53 56
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü
Bülent ŞEKER
411 53 56
Halk Eğitim Merkezi Müdürü
Talat ASAN
411 52 23
 ÇEVRE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
Tapu Müdürü
Enver ÇELİK
280 10 32
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
 Sağlık Grup Başkanı
Dr. Nurgül ŞİMŞEK
411 51 55
Devlet Hastanesi Başhekimi
Dr. Nurgül ŞİMŞEK
411 51 55
ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
PTT Şube Sorumlusu
İsmail MERAL
411 51 90
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
Gıda Tarım Hayvancılık İlçe Müdür V.
Veysel SOYDAŞ
411 53 51
 ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
Çedaş İşletme Şefi 
İsrafil ŞAHİN
270 51 22
 KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
İlçe Halk Kütüphanesi Memuru
Seyhan GÜNER
411 54 30
Salyazı Halk Kütüphanesi Memuru
Erdal DOĞAN
422 20 29
 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
SYDV Müdürü
Köksal ARAÇ
411 51 93
BİRLİKLER
 
 
KHGB Müdürü
Fuat ALKAN
411 51 64
RESMİ VE ÖZEL BANKALAR
 
 
T.C. Ziraat Bankası Müdürü
Bülent BAYRAK
411 50 64
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ
 
 
Köse  İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Tuncay TAŞDEMİR
411 50 08
Köse İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Y.Mehmani AYGÜN
 
MESLEKİ KURULUŞLAR
 
 
Şoförler ve Ot.Od.Başkanlığı
Ferudun SANCAR
411 55 34
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı
Ersoy MERAL
 
Esnaf  Kefalet Kooperatifi  Başkanı
Sefa AYGÜN
 
Köse Tarım Kredi Kooperatifi
Ertan HIDIR
411 50 07
Ziraat Odası
Faruk AKAN
 
SS Minübüs Mot.Taş.Koop.
Mustafa KESLER
 
 
TBMM DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLER
 
 
 Büyük Birlik Partisi
Osman İNCİ
 
 Saadet Partisi
Yusuf KORKMAZ  
MERKEZ İLÇEYE BAĞLI MAHALLE  MUHTARLARI
 
 
Bahçelievler Mahallesi Muhtarı
Tayfur KALKAN
 
Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı
Erdoğan AYGÜN
 
Yeni Mahallesi Muhtarı
Perihan BABUR
 
Fatih Mahallesi Muhtarı
İlhami MERAL
 
Yavuzselim  Mahallesi Muhtarı
İmdat KESLER
 
MERKEZ İLÇEYE BAĞLI KÖY MUHTARLARI
 
 
Muammer ÖZTÜRK
Akbaba Köyü Muhtarı
 
Köksal TOPÇU
Altıntaş Köyü Muhtarı
 
Zülhami ŞAHİN
Bizgili Köyü Muhtarı
 
Ali Kemal BAŞ
Gökçeköy Köyü Muhtarı
 
Şeref TÜRKEL
Kabaktepe Köyü Muhtarı
 
Adem AKAN
KayadibiKöyü Muhtarı
 
Sezgin NAYİR
Oylumdere Köyü Muhtarı
 
Ercan TAŞKIN
Örenşar Köyü Mıuhtarı
 
Recai SEMİZ
Övünce Köyü Muhtarı
 
Dursun FİDAN
Özbeyli Köyü Muhtarı
 
Savaş MERAL
Salyazı Köyü Muhtarı
 
Salih MERAL
Subaşı Köyü Muhtarı
 
D.Ali DEMİR
Yaylım köyü Muhtarı
 
Muhammed BULUT
Yuvacık Köyü Muhtarı
 
MERKEZ OKUL VE KURUM  MÜDÜRLÜKLERİ
 
 
Çok Programlı Anadolu Lise Müdürü
Samet TOPUZ
411 50 80
Selçuklular ilk okulu Müdürü
Celal TUNA
411 54 95
60. Yıl Ybo Müdürü
Adem ALKAN
411 50 05
İmam Hatip Orta Okulu Müdürü
Ahmet DEMİR
411 53 23
İlk Adım Ana Okulu Müdürü
İsmail ŞENTÜRK
411 50 45